Відеоблогінг для дітей — від ідеї до монетизації

Відеоблогінг (vlogginig) – молоде явище, та вже є влогери, молодші за нього. Зараз знімати своє відео може кожен, хто має смартфон, а викласти його на YouTube – справа елементарна. І часом здається, що це – найлегший спосіб стати знаменитим і… багатим J.

Але навіть відео з власним котом у одного автора збирає мільйонні перегляди й тисячі лайків, а «креативи» іншого дивиться хіба той самий кіт і пара приятелів. Чому?

Можна витратити кілька років, аналізуючи, що важливіше для успіху: сценарій, акторська гра, технічний монтаж чи вчасна реакція на критику? Але чи варто – коли ми вже маємо це знання й готові поширювати його серед охочих?

Бо насправді для популярності важливе все назване й ще дещо. Добрий влогер поєднує творчу жилку й технічні навички. Він має уміння знайти, а ще краще – створити популярну тему – й досить своєрідності, щоб глядачів зацікавив саме його матеріал. Він може триматися як артист – і мислити як комерсант. А найкращі справді заробляють на своїй популярності… ми скажемо скільки – нашим студентам. J.

А зараз – найважливіше.

Усього цього можна навчитися. Наприклад, у нас можна отримати добрий старт – навіть якщо ви ніколи раніше не займались влогінгом. Ми запрошуємо тих, хто має амбіції й не боїться вчитись і працювати. Втім, програма настільки розмаїта, що боятись вже не буде часу.

Наш курс має три блоки, однаково важливі для успіху: творчий, технічний і промоушн.

КУРС ВКЛЮЧАЄ 2 ОСНОВНИХ НАПРЯМКИ

actor

1. Творчий блок

 • Наочно переконаються, чому відео потрібен сценарій – і опанують основи його написання. А ще зрозуміють, як інтригуючий чи дотепний сценарій можна створювати навколо буденних подій і явищ.

 • Навчаться триматися перед камерою. Це цінне уміння не лише для влогера, але й для «дорослої» кар’єри у багатьох галузях: від продажів і консультацій до політики.

 • Отримають уроки акторської майстерності. Бо часом цікаве й корисне відео не привертає уваги – ба, навіть викликає певну недовіру. А все тому, що глядач побачив образ «розумниці» чи «гламурной дівчинки», «крутого хлопця» чи «майстра на всі руки» – але не повірив у його природність.

 • Наші педагоги допоможуть кожному зі студентів обрати близьку йому й цікаву багатьом тематику, а головне – знайти той унікальний спосіб самовираження, що зробить відео пам’ятними,  а глядачів привчить упізнавати його героїв.

movie-player

2. Технічний блок

 • Відеозйомка й відеомонтаж. «Подаючи» себе як фахівця у іншій галузі, варто заохочувати глядачів до перегляду вашого відео,  й висока якість матеріалу цьому сприятиме.

 •  Звуковий супровід відео – це настрій глядача, то ж наші студенти навчаться добирати доречний звуковий чи музичний фон і опанують технічні засоби для його накладання.

 • Освітлення. Його значення для якості відео часто недооцінюють, а принципи правильного освітлення порушують. Ми навчимо студентів уникати поширених помилок і використовувати особливості світла, щоб відео було привабливим.

 • Обробка відео засобами Adobe After Effect.  Створені у цій програмі спецефекти –  ще один дієвий спосіб привернути увагу глядачів. Ми навчимо, як їх створити й коли використати.

 • Студенти пройдуть повний цикл творчого й технічного процесу – створення відео. В результаті всі вони матимуть необхідні практичні навички для подальшої самостійної роботи над своїми проектами.

movie-film

ЩО БУДУТЬ ВМІТИ ДІТИ

 • Писати сценарії та робити розкадровку;
 • Навчаться триматися перед камерою;
 • Отримають уроки акторської майстерності;
 • Відеозйомка й відеомонтаж;
 • Звуковий супровід відео;
 • Освітлення. Його значення для якості відео;

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

credit-card-(1)

Вартість в місяць (4 заняття):

Будні - 950 грн
Вихідні-1050 грн
settings-(1)-(1)

Інтенсивність:

1 раз на тиждень/ 2 години
calendar-(2)

Тривалість курсу:

9 місяців, 36 зянять

ЗНИЖКИ

-10%

при оплаті за половину року

950 грн/місяць

-20%

при оплаті за начальний рік

840 грн/місяць

-15%

приведи друга. Разом цікавіше

900 грн на місяць

-10%

за другу дитину в сім’ї

950 грн/місяць

Не знаєте чи сподобається навчання Вашій дитині?

Реєструйтесь на безкоштовний урок або телефонуйте

+38 097 144 00 11, +38 044 334 30 14

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ

веб

РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТІВ ТА ДИЗАЙН

від 12 років

Вивчення HTML, CSS, JavaScript та веб-дизайну (Adobe Photoshop, Illustrator)

гейм

ПРОГРАМУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР

від 10 років

Вивчення програмування за допомогою професійних платформ та публікація в Google Play Market

блогинг

ЮНИЙ ВІДЕОБЛОГЕР

від 10 років

Написання сценаріїв, акторська майстерність, відеозйомка та монтаж, реєстрація та просування YouTube каналу

робо

РОБОТОТЕХНІКА ТА ПРОГРАМУВАННЯ

від 10 років

Робототехніка на базі Arduino, Програмування на С++ та створення Роботів, “Розумного будинку”, 3D-моделювання та друк

Не знаєте чи сподобається навчання Вашій дитині?

Реєструйтесь на безкоштовний урок або телефонуйте

+38 097 144 00 11, +38 044 334 30 14