MyCollages

Незнаєте що подарувати дитині на Новий Рік?

Саме зараз настав час для того, щоб добре подумати над відпочинком ваших дітей під час зимових канікул. Ці дні мають стати для них не тільки корисною та пізнавальною розвагою, але й дати можливість займатися улюбленою справою.

Займаючи дітей в дуже зручний для дорослих час – від 10 ранку до шостої вечора, ми вивільняємо багато часу для їхніх батьків. 

Поки ваша дитина розвиватиме нові таланти і спілкуватиметься з однолітками, ви зможете займатися власними справами, не переживаючи за безпеку доньки чи сина.

Ми зможемо якісно забезпечити для них цікавий віртуальний світ, оскільки програма навчальних заходів включає в себе чотири основних напрямків. 

Вони обрані у відповідності з найчастішими запитами школярів, а саме: 

 •   пізнання основ робототехніки та створоення власного пристрою; 

 • 👾 створення унікальних комп’ютерних ігор; 

 • 🎄 3D моделювання та друк – кожен створить, роздрукує свою власну іграшку на домашню новорічну ялинку;

 • ⚗️ захоплююче наукове експериментування; 

Цей перелік занять досить умовний, оскільки ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного майбутнього генія, і саме тому сфера пізнання в разі необхідності може бути дещо розширена. 

РОЗПОРЯДОК ДНЯ

ЧИМ БУДЕМО ЗАЙМАТИСЯ

Моделювання та друк на 3D принтері новорічної іграшки, Програмування власного робота таможливість стати автором унікальної комп’ютерної гри та – все це та багато іншого стане дієвим результатом наших відвідувачів табору.

container_articulated-christmas-toys-3d-printing-54143

ДРУК 3D ІГРАШКИ

Кожен учасник табору створить та роздрукує на 3D принтері свою іграшку на домашню новорічну ялинку на згадку про табір

games (1)

ПРОГРАМУВАННЯ ІГОР

 Діти в зрозумілій формі вивчать основи програмування та створять власну комп’ютерну гру

4WD-Smart-Car-Robot-Learning-Starter-Kit-Smart-Programmable-Robot-DIY-for-Arduino

СТВОРЕННЯ РОБОТА

Учасники під керівництвом досвідчених наставників будуть вивчати всі технічні нюанси створення робота: принципи роботи двигунів, сервоприводів і т. д.

ВЧИМОСЯ ТА РОЗВАЖАЄМОСЯ РАЗОМ

Окрім пізнавальних і корисних занять, ми забезпечуємо також і багато цікавих розваг:

НОВОРІЧНЕ ШОУ В КИЇВСЬКОМУ ПЛАНЕТАРІЇ 

Новорічне шоу “Космічна місія: У пошуках Магічних  Стихій” – це поєднання мистецької новорічної події з унікальними новітніми технологічними можливостями Планетарію, що дозволяє створювати шоу, які не мають аналогів в нашiй країнi та відбуваються з використанням сферичного повнокупольного контенту – зображення в форматі 360 з ефектом 3D.

В казковий новорічний період “навколозоряний простір” ARTSPАСЕ  та сферична студія Планетарію перетворюються в “космічну лабораторію Всесвіту”, де “космічними магами і чарівниками” розроблені спеціальні програми для планети Земля –  диски Стихій, які наповнюють земний простір та захищають від сил зла.

Злодії – космічні пірати викрали ці диски та відкрили шлях всепоглинаючій Темряві, що почала рухатися в цей час на Землю. Чи зможемо ми захистити землян та повернути на Землю усі чотири диски? Чотири Стихії? Чи врятуємо наш Всесвіт?

Новорічне шоу “Космічна місія: У пошуках Магічних  Стихій” – магічна та захоплююча подорож, де кожна дитина відчує себе захисником Всесвіту та володарем Магічних Стихій. 

Сучасні цифрові технології Планетарію, неперевершена гра акторів та виконавців, космічні персонажі, неонові та лазерні спецефекти, наукові експерименти, інтерактивні програми біля унiкальноi КОСМІЧНОЇ ЯЛИНКИ з казковими героями та космічні фотозони зроблять “Космічну місію: У пошуках Магічних  Стихій” яскравою новорiчною подією, що запам’ятається надовго.

ХІМІЧНІ ЕКСПЕРЕМЕНТИ

Юні хіміки можуть самостійно на практиці дослідити властивості сухого льоду. Чим він відрізняється від звичайнісінької криги і що саме можна витворяти з його допомогою – саме це найбільше зацікавить підростаючих експериментаторів.

Виробництво магічного туману буде доповнене пахощами авторських парфумів, спостереження за «вогняним» торнадо – це все вражає, захоплює і не дає сумувати жодної хвилини.

СКЕЛЕДРОМ І МЕГАБАТУТ 

Цей надзвичайно активний відпочинок для тих, хто не може всидіти на місці, дає можливість не тільки весело провести час, а й ефективно зміцнити здоров’я. 

Такий вид спорту абсолютно безпечний, тим більше, що біля дітей завжди знаходитиметься досвідчений тренер. А займатися видряпуванням на імпровізовані скелі можуть навіть не дуже підготовлені фізично діти. 

Професійний аніматор зможе розважити кожного кумедними і цікавими конкурсами, де можна виявити кмітливість і дотепність.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТАБІР

calendar-(2)

Розклад змін

Ірпінь

– Зміна 1. з 02.01.2019 по 04.01.2019 включно (3 дні);

– Зміна 2. з 07.01.2019 по 11.01.2019 включно (5 днів);

school

Адреса проведення табору:

м. Ірпінь, вул. Грибоєдова, 2 Бізнес-центр Домінант;

credit-card-(1)

Вартість:

за зміну 5 днів  – 3250 грн.
за зміну 3 дні  – 1900 грн.
Все включено

ЗНИЖКИ

-200 грн

для наших учнів

-200 грн

приведи друга. Разом цікавіше

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ:

 • Трансфер на автобусі та квитки на Новорічне шоу в київський планетарій; 
 • Трансфер на автобусі та квитки на скеледром та мегабатут: 
 • Квитки на шоу з Хімічними експериментами; 
 • Повноцінний обід (Суп, гарнір та основна страва, салат, компот або узвар);
 • Полуденик;
 • Сокопаузи з печевом та фруктами; 
 • Навчання з Робототехніки (створення власного робота), Програмування ігор та 3D друку.