Відеоблогінг для дітей — від ідеї до монетизації

Відеоблогінг (vlogginig) – молоде явище, та вже є влогери, молодші за нього. Зараз знімати своє відео може кожен, хто має смартфон, а викласти його на YouTube – справа елементарна. І часом здається, що це – найлегший спосіб стати знаменитим і… багатим J.

Але навіть відео з власним котом у одного автора збирає мільйонні перегляди й тисячі лайків, а «креативи» іншого дивиться хіба той самий кіт і пара приятелів. Чому?

Можна витратити кілька років, аналізуючи, що важливіше для успіху: сценарій, акторська гра, технічний монтаж чи вчасна реакція на критику? Але чи варто – коли ми вже маємо це знання й готові поширювати його серед охочих?

Бо насправді для популярності важливе все назване й ще дещо. Добрий влогер поєднує творчу жилку й технічні навички. Він має уміння знайти, а ще краще – створити популярну тему – й досить своєрідності, щоб глядачів зацікавив саме його матеріал. Він може триматися як артист – і мислити як комерсант. А найкращі справді заробляють на своїй популярності… ми скажемо скільки – нашим студентам. J.

А зараз – найважливіше.

Усього цього можна навчитися. Наприклад, у нас можна отримати добрий старт – навіть якщо ви ніколи раніше не займались влогінгом. Ми запрошуємо тих, хто має амбіції й не боїться вчитись і працювати. Втім, програма настільки розмаїта, що боятись вже не буде часу.

Наш курс має три блоки, однаково важливі для успіху: творчий, технічний і промоушн.

КУРС ВКЛЮЧАЄ 3 ОСНОВНИХ НАПРЯМКИ

actor

1. Творчий блок

 • Наочно переконаються, чому відео потрібен сценарій – і опанують основи його написання. А ще зрозуміють, як інтригуючий чи дотепний сценарій можна створювати навколо буденних подій і явищ.

 • Навчаться триматися перед камерою. Це цінне уміння не лише для влогера, але й для «дорослої» кар’єри у багатьох галузях: від продажів і консультацій до політики.

 • Отримають уроки акторської майстерності. Бо часом цікаве й корисне відео не привертає уваги – ба, навіть викликає певну недовіру. А все тому, що глядач побачив образ «розумниці» чи «гламурной дівчинки», «крутого хлопця» чи «майстра на всі руки» – але не повірив у його природність.

 • Наші педагоги допоможуть кожному зі студентів обрати близьку йому й цікаву багатьом тематику, а головне – знайти той унікальний спосіб самовираження, що зробить відео пам’ятними,  а глядачів привчить упізнавати його героїв.

movie-player

2. Технічний блок

 • Відеозйомка й відеомонтаж. «Подаючи» себе як фахівця у іншій галузі, варто заохочувати глядачів до перегляду вашого відео,  й висока якість матеріалу цьому сприятиме.

 •  Звуковий супровід відео – це настрій глядача, то ж наші студенти навчаться добирати доречний звуковий чи музичний фон і опанують технічні засоби для його накладання.

 • Освітлення. Його значення для якості відео часто недооцінюють, а принципи правильного освітлення порушують. Ми навчимо студентів уникати поширених помилок і використовувати особливості світла, щоб відео було привабливим.

 • Обробка відео засобами Adobe After Effect.  Створені у цій програмі спецефекти –  ще один дієвий спосіб привернути увагу глядачів. Ми навчимо, як їх створити й коли використати.

 • Студенти пройдуть повний цикл творчого й технічного процесу – створення відео. В результаті всі вони матимуть необхідні практичні навички для подальшої самостійної роботи над своїми проектами.

stats

3. Промоушн в YouTube

 • Створення власного каналу – з оригінальною назвою та описом, що привертає увагу. Правила й обмеження щодо перейменування не надто гнучкі, то ж цей етап є творчим і відповідальним.
 • Завантаження відео, роботи з його оптимізації за правилами хостингу. Студенти дізнаються, як впливає на просування каналу виконання певних правил його оформлення.
 • «Хештег». Що це таке й як допомагає показам вашого відео?
 • «Вотермарк». Навіщо його ставити на своє відео?
 • Аналіз популярності технічними засобами: як Google Trands та You Tube Analytics «бачать» ваш влог?
 • Пошук партнерів та рекламодавців на прикладі показу рекламних оголошень Google AdSence. Як працювати зі спонсорами напряму.
 • Платний контент. Доцільність його створення і пошук покупців.
 • В результаті проходження курсу учасники отримають переважно практичні уміння і знання для впевненого старту й зростання популярності свого каналу. Зазвичай такі знання й практичні навички успішних відеоблогерів високо цінують та непогано оплачують власники сайтів і брендів, зацікавлені у просуванні певного продукту.

ЩО БУДУТЬ ВМІТИ ДІТИ:

 1. Писати сценарії та робити розкадровку;

 2. Навчаться триматися перед камерою;

 3. Отримають уроки акторської майстерності;

 4. Відеозйомка й відеомонтаж;

 5. Звуковий супровід відео;

 6. Освітлення. Його значення для якості відео;

На завершення курсу навчання кожна дитина створює власний прокт та отримує сертифікат про успішне закінчення навчання

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

credit-card-(1)

Вартість в місяць (4 заняття):

Будні - 950 грн
Вихідні-1050 грн
settings-(1)-(1)

Інтенсивність:

1 раз на тиждень/ 2 години
calendar-(2)

Тривалість курсу:

9 місяців

ЗНИЖКИ

-10%

при оплаті за половину року

950 грн/місяць

-20%

при оплаті за начальний рік

840 грн/місяць

-15%

приведи друга. Разом цікавіше

900 грн на місяць

-10%

за другу дитину в сім’ї

950 грн/місяць

Не знаєте чи сподобається навчання Вашій дитині?

Реєструйтесь на безкоштовний урок або телефонуйте

+38 097 144 00 11, +38 044 334 30 14

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ

веб

РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТІВ ТА ДИЗАЙН

від 12 років

Вивчення HTML, CSS, JavaScript та веб-дизайну (Adobe Photoshop, Illustrator)

гейм

ПРОГРАМУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР

від 10 років

Вивчення програмування за допомогою професійних платформ та публікація в Google Play Market

блогинг

ЗІРКА YOUTUBE

від 8 років

Написання сценаріїв, акторська майстерність, відеозйомка та монтаж

робо

РОБОТОТЕХНІКА ТА ПРОГРАМУВАННЯ

від 10 років

Робототехніка на базі Arduino, Програмування на С++ та створення Роботів, “Розумного будинку”, 3D-моделювання та друк