У світі відбувається четверта технологічна революція: стрімкі потоки інформації, високотехнологічні інновації та розробки. Усе це впливає на всі сфери нашого життя, змінює запити суспільства та інтереси особистості, а значить, і систему освіти.

Робототехніка, конструювання, програмування, моделювання, 3D-проектування — ось що тепер цікавить сучасних дітей у всьому світі. Однак для реалізації цих інтересів необхідні більш складні навички й компетенції, яким не навчають у звичайній школі.

Важливо не тільки знати й вміти, а й досліджувати й винаходити. Ось чому сучасним дітям просто необхідно одночасно розвиватися в таких ключових галузях, як:

 • наука,
 • математика,
 • технології,
 • інженерія.

Усі вони об’єднуються під абревіатурою — STEM (science, technology, engineering and mathematics). Вперше абревіатуру STEM запропонував американський бактеріолог Р. Колвелл в 1990-х роках, але активно вона почала використовуватися у 2000-х. На її основі з’явилися нові варіанти:

 • STEAM (наука, технології, інженерія, мистецтво і математика),
 • STREM (наука, технології, робототехніка, інженерія та математика).

Сьогодні STEM — один із головних трендів у світовій освіті. Ефективність цієї програми полягає в інтегрованому підході до освіти, у рамках якого академічні науково-технічні концепції вивчаються в контексті реального життя.

Доведено, що діти швидше і ефективніше засвоюють те, що їм дійсно цікаво й буде корисним у майбутньому, а саме — візуальне програмування, роботехніка, моделювання та друк на 3D принтері, що входять до цього курсу. Вивчення теорії ведеться за темами й одразу закріплюється великою кількістю практичних проектів.

Ще один важливий фактор на користь цього курсу — вміння працювати в команді. Зараз спостерігається зниження комунікативних навичок. І це не дивно, бо підлітки спілкуються переважно в соцмережах і месенджерах. А труднощі під час реального спілкування призводять до проблем у майбутньому, зокрема при працевлаштуванні. Окрім вміння взаємодіяти з іншими людьми, бути «командним гравцем», завдяки роботехніці діти вчаться знаходити вихід і нестандартні рішення зі складних ситуацій, брати відповідальність не тільки за себе, але і за весь виконаний проект.

КУРС ВКЛЮЧАЄ 3 ОСНОВНІ НАПРЯМКИ

1. ВІЗУАЛЬНЕ ПРОГРАМУВАННЯ

Володіння візуальним програмуванням — це не тільки вміння писати код і робити сайти, але й фундаментальна здатність мислити послідовно й логічно.

У повсякденному житті — це порядок у справах, послідовність у діях, уміння ставити реалістичні плани.

Вважається: якщо ти щось зробив понад 2 разів, це варто автоматизувати.

Наприклад, замість того, щоб заповнювати в Excel десятки рядків і стовпців, набагато простіше 1 раз написати формулу або скрипти. Це економить дуже багато часу.

Можна навіть розробити комп’ютерну гру чи власний корпоративний мобільний додаток для замовлення обідів для всієї компанії чи родини на відпочинку. Додаток збиратиме замовлення окремих людей і генерує підсумкове замовлення для служби доставлення.

Також знання програмування допомагає мені спілкуватися із фахівцями техпідтримки і операторами всіляких ІТ-систем.

2. РОБОТОТЕХНІКА

Це дає гарні перспективи в майбутньому. Хто серйозно захоплюється роботехнікою, зможе самостійно спланувати своє майбутнє, навчаючись ще у школі. Адже відомо безліч фактів, коли техніка, яку створив школяр, привертала увагу солідних фірм як в Україні, так і за кордоном.

Завдяки роботехніці розвиваються посидючість, уважність, вміння працювати руками. Це те, чого багатьом сучасним дітям не вистачає.

Це хобі розвиває кругозір і відволікає увагу дитини від таких непродуктивних занять в інтернеті, як форуми, фільми, соцмережі, онлайн-ігри.

Також роботехніка дає ґрунтовні знання з математики й фізики. Причому це не примітивні досліди та нудні формули, а застосування законів на практиці.

Одна справа — щось вчити. Зовсім інша — побачити результат свого навчання.

3. МОДЕЛЮВАННЯ ТА ДРУК НА 3D-ПРИНТЕРІ

У XXI столітті 3D-друк став звичайним явищем. Люди купують собі 3D-принтери, щоб виготовляти макети різних пристроїв і навіть створювати мініатюрні копії себе.

То чому б не дати дітям можливість зануритися у величезний світ 3D-моделювання та друку, що до всього іншого розвиває просторову уяву і креативність?

Ці заняття викличуть інтерес до шкільної геометрії, адже спочатку діти вивчатимуть такі найпростіші проекти, як моделювання сфери й розробка пустих конусів та інших об’ємних геометричних фігур. А після цього переходять до розробки складних макетів поїздів, літаків і будинків. Їхні друковані моделі виготовляють за допомогою 3D-принтера. Під час занять діти вчаться правильно ставити команди принтеру, вивчають його принцип роботи та структуру.

Завдяки знанням і навичкам, які дає КОМПЛЕКСНИЙ ТЕХНІЧНИЙ КУРС, жодна дитина в майбутньому не залишиться без роботи й зможе заробляти собі на гідне життя.

Що навчаться діти:      

 1. Основам програмування та створення алгоритмів;
 2. Програмувати власні ігри та ділитися ними з інтернет-спільнотою;
 3. Створювати власні робо-проекти, використовуючи більш ніж 40 датчиків;
 4. Створювати 3D-моделі та друкувати їх на 3D принтері;
 5. Підготуються до переходу на інший рівень.

На завершення курсу кожна дитина створить власний проект та отримує сертифікат про успішне закінчення навчання.

4WD-Smart-Car-Robot-Learning-Starter-Kit-Smart-Programmable-Robot-DIY-for-Arduino

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

credit-card-(1)

Вартість в місяць (4 заняття):

1050 грн
settings-(1)-(1)

Інтенсивність:

1 раз на тиждень/ 2 години
calendar-(2)

Тривалість курсу:

9 місяців, 36 зянять

ЗНИЖКИ

-10%

при оплаті за половину року

950 грн/місяць

-20%

при оплаті за начальний рік

840 грн/місяць

-15%

приведи друга. Разом цікавіше

900 грн на місяць

-10%

за другу дитину в сім’ї

950 грн/місяць

Не знаєте чи сподобається навчання Вашій дитині?

Реєструйтесь на безкоштовний урок або телефонуйте

+38 097 144 00 11, +38 044 334 30 14

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ

веб

РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТІВ ТА ДИЗАЙН

від 12 років

Вивчення HTML, CSS, JavaScript та веб-дизайну (Adobe Photoshop, Illustrator)

гейм

ПРОГРАМУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР

від 10 років

Вивчення програмування за допомогою професійних платформ та публікація в Google Play Market

блогинг

ЮНИЙ ВІДЕОБЛОГЕР

від 10 років

Написання сценаріїв, акторська майстерність, відеозйомка та монтаж, реєстрація та просування YouTube каналу

робо

РОБОТОТЕХНІКА ТА ПРОГРАМУВАННЯ

від 10 років

Робототехніка на базі Arduino, Програмування на С++ та створення Роботів, “Розумного будинку”, 3D-моделювання та друк