Саме зараз настав час для того, щоб добре подумати над відпочинком ваших дітей під час літніх канікул. Ці дні мають стати для них не тільки корисною та пізнавальною розвагою, але й дати можливість займатися улюбленою справою.

Займаючи дітей від 8 до 14 років в дуже зручний для дорослих час – з 8:30 ранку до шостої вечора, ми вивільняємо багато часу для їхніх батьків. Навчання в таборі починається з 9:30. Тривалісь кожної зміни – 2 тижні.

Поки ваша дитина розвиватиме нові таланти і спілкуватиметься з однолітками, ви зможете займатися власними справами, не переживаючи за безпеку доньки чи сина.

Ми зможемо якісно забезпечити для них цікавий віртуальний світ, оскільки програма навчальних заходів включає в себе чотири основних напрямків. 

Вони обрані у відповідності з найчастішими запитами школярів, а саме: 

  •   Пізнання основ робототехніки та створоення власного пристрою; 

  • 👾 Створення унікальних комп’ютерних ігор; 

  • 🎄 3D моделювання та друк – кожен створить свій власний сувенір, починаючи з 3D моделювання та закінчуючи друком на 3D принтері.

  • ⚗️ Захоплююче наукове експериментування; 

Цей перелік занять досить умовний, оскільки ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного майбутнього генія, і саме тому сфера пізнання в разі необхідності може бути дещо розширена. 

ЦІКАВІ РОЗВАГИ

Учасники літного табору точно не будуть нудьгувати, оскільки ми забезпечимо дітей цікавими розвагами: Екскурсія в Експерементаніум, наукове хімічне шоу, мотузковий парк, пілотування квадрокоптера, цікаві квести та майстер-класи, настільні ігри та конкурси на свіжому повітрі – все це в Літньому таборі IT FUTURE.

1. ЩО БУДЕМО ВИВЧАТИ

Моделювання та друк на 3D принтері новорічної іграшки, Програмування власного робота таможливість стати автором унікальної комп’ютерної гри та – все це та багато іншого стане дієвим результатом наших відвідувачів табору.

140531100415113062

1.ПРОГРАМУВАННЯ ІГОР

 Діти в зрозумілій формі вивчать основи програмування: дізнаються що таке алгоритм, цикли, змінні, функці та створять власну комп’ютерну гру.

robotica_large_0

2. ВИВЧЕННЯ РОБОТОТЕХНІКИ

Учасники під керівництвом досвідчених наставників будуть вивчати всі технічні нюанси створення робота: принципи роботи двигунів, сервоприводів і т. д.

180625-1284x722

3. ДРУК НА 3D-ПРИНТЕРІ

Навчимо дітей моделювати 3D об’єкти та дорукувати їх на 3D принтері. Кожен учасник табору створить свій 3D сувенір та забаре на згадку про табір.

2. ВЧИМОСЯ ТА РОЗВАЖАЄМОСЯ РАЗОМ

Окрім пізнавальних і корисних занять, ми забезпечуємо також і багато цікавих розваг:

1. ЕКСКУРСІЯ В  ЕКСПЕРЕМЕНТАНІУМ

     «Експеріментаріум» зібрав під одним дахом понад 250 експонатів.

   Це унікальне місце в Україні, де на загальній площі в 1400 м2 можна знайти такі цікаві експонати, як міст без єдиного цвяха або літаючий магніт. Учні зможуть на власні очі побачити, як зароджуються торнадо і блискавки.

2. ХІМІЧНІ ЕКСПЕРЕМЕНТИ

Юні хіміки можуть самостійно на практиці дослідити властивості сухого льоду. Чим він відрізняється від звичайнісінької криги і що саме можна витворяти з його допомогою – саме це найбільше зацікавить підростаючих експериментаторів.

Виробництво магічного туману буде доповнене пахощами авторських парфумів, спостереження за «вогняним» торнадо – це все вражає, захоплює і не дає сумувати жодної хвилини.

600х500-DSC_9790

3. МОТУЗКОВИЙ ПАРК

Цей надзвичайно активний відпочинок для тих, хто не може всидіти на місці, дає можливість не тільки весело провести час, а й ефективно зміцнити здоров’я. 

Такий вид спорту абсолютно безпечний, тим більше, що біля дітей завжди знаходитиметься досвідчений тренер. А займатися видряпуванням на імпровізовані скелі можуть навіть не дуже підготовлені фізично діти. 

4. ПІЛОТУВАННЯ КВАДРОКОПТЕРА

Розберемо технічну части квадрокоптера та сфери застосування у сучасному світі. Кожна дитина відчує себе у ролі пілота та зможе власноруч приборкати нашого дрона.

5. СПОРТИВНІ РОЗВАГИ

Ніщо так не об’єднує дітей, як командні спортивні ігри. Футбол, волейбол та бадмінтон чудово підходять для цієї цілі.

54993a63c0e2b.image

6. НАСТІЛЬНІ ІГРИ

Дженга, Монополія, Еліас та інші настільні ігри допоможуть весело провести час між заняттями. Що важливіше, більшість ігор будемо проводити на свіжому повітрі!

3. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТАБІР

calendar-(2)

Розклад змін (2 тижні):

– Зміна 1. з 03.06. по 14.06;

– Зміна 2. з 17.06. по 28.06;

– Зміна 3. з 01.07. по 12.07;

– Зміна 4. з 15.07. по 26.07;

– Зміна 5. з 29.07. по 09.08;

– Зміна 6. з 12.08. по 23.08;

school

Адреса проведення табору:

м. Ірпінь, вул. Грибоєдова, 2 Бізнес-центр Домінант;

м. Київ, вул. Петра Григоренко, 23 (м.Позняки)

credit-card-(1)

ФОРМАТ

Київ (Позняки) – 5600 грн

Ірпінь – 4600 грн.

Все включено. Вартість за зміну (10 днів).

Що входить у вартість:

1. Трансфер на автобусі та квитки в Експерементаніум; 

2. Квитки на шоу з Хімічними експериментами; 

3. Квитки в мотузковий парк;

4. Повноцінний обід (Суп, гарнір та основна страва, салат, компот або узвар);

5. Полуденик;

6. Сокопаузи з печевом та фруктами; 

7. Навчання з Робототехніки (створення власного робота), Програмування ігор та 3D друку.

Розпорядок дня:

4. БРОНЮВАННЯ

Для бронювання місця в таборі, заповніть форму або телефонуйте: +380971440011

Поспішайте, всього 12 дітей в одній зміні.

 

-400 грн

при ранньому бронюванні та на другу дитину в сім’ї

-200 грн

для наших учнів та по акції приведи друга.