Шахи – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей і сьогодні, незважаючи на величезну популярність комп’ютерів і смартфонів, не втрачає своєї актуальності. Шанувальники цієї гри стверджують, що шахи – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля.

Чому важливо вчити грати в шахи ще в дитинстві?

На це є багато причин: по-перше, тому що у дітей мозок дуже допитливий, і вони з легкістю освоюють все, що їм цікаво; по-друге, як і тіло, мозок все ще розвивається, і будь-яка нова інформація засвоюється набагато легше; по-третє, гра в шахи розвиває логічне мислення, яке допоможе дитині надалі краще засвоювати шкільний матеріал, правильно структурувати знання і розуміти більш складні предмети.

Гра в шахи неймовірно корисна, і багатогранність її впливу на дитину дуже важко переоцінити. І справа не тільки в розвитку логічного мислення.

Граючи в шахи, ваша дитина вчиться:

  • Приймати власні рішення і відповідати за них (інакше вона програє або втратить чергову важливу фігуру).
  • З усіх варіантів можливих дій дитина вчиться вибирати найбільш вигідне і правильне рішення.
  • Гра в шахи допомагає оживити і розвивати уяву, а також впорядкувати думки і знання.
  • Шахи вчать тайм-менеджменту, адже в класичних шахах гра не може тривати вічно, і у кожного гравця є певний час, на обдумування кожного ходу, як і загалом на гру.
  • Гра вчить приймати екстрені рішення, не впадаючи в паніку – знову-таки, коли час вже закінчується, гравець змушений приймати швидкі рішення без довгих обмірковувань і нести відповідальність за них.
  • Також шахи допомагають позбавитися від сором’язливості і розвинути комунікативні навички, адже почати спілкуватися з різними людьми набагато простіше під час гри, ніж просто так.
  • Шахи розвивають логічне мислення, а також вчать вибудовувати стратегію дій, враховуючи цілий ряд сторонніх чинників, що дуже знадобиться по життю кожній людині.

Про користь шахів можна говорити практично нескінченно, і дійсно, важко знайти іншу гру, яка пройшовши тисячі років історії, залишалася б такою ж захоплюючою для багатьох поколінь, і при цьому була б хоч на десяту частину настільки ж корисною. Тому замість довгих обговорень, пропонуємо прийти на безкоштовний пробний урок та спробувати цю чудову гру.

ЧИМ КОРИСНІ ШАХИ

chip

КОНЦЕНТРАЦІЯ УВАГИ

Гіперактивних дітей можна змусити щось робити тільки одним способом – захопити їх. І для багатьох шахи дійсно цікавіше чим годинами сидіти за компьютером в соцмережах. Діти не тільки стають більш посидющими і уважними, але і значно збільшують швидкість інтелектуальної реакції.

target

ЛОГІЧНЕ МИСЛЕННЯ

Ліва півкуля мозку відповідає за побудову логічних ланцюжків. Права півкуля задіяна при моделюванні ситуації, прогнозуванні подій. Продумування можливих варіантів ходів, вміння приймати швидкі рішення і виділяти важливі переміщення – ось основні навички, які отримує шахіст. 

strategy

СТРАТЕГІЯ

Багато дорослих досі вчаться планувати, зважувати за і проти, не робити поспішних дій, мислити тверезо. Гра вчить аналізувати і приймати відповідальність за свої рішення. Адже тільки від нас залежить, скільки втрат і перемог буде в підсумку. (Хоча багато професійних шахісти ще й вірять у прихильність Пані Удачі).

strategy (1)

ФОРМУВАННЯ ХАРАКТЕРУ

Емоційна стійкість, тверда воля, рішучість, прагнення перемагати. При цьому програші, які, звичайно, будуть, навчать дитину стійко і гідно приймати невдачу. Ставитися до себе в міру самокритично і аналізувати власні дії – це необхідні складові для особистісного зростання будь-якої людини.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

credit-card-(1)

Вартість в місяць (4 заняття):

950 грн
settings-(1)-(1)

Інтенсивність:

1 раз на тиждень/ 2 години
calendar-(2)

Тривалість кожного рівня:

3 місяці, 12 занять

ЗНИЖКИ

-10%

при оплаті за половину року

850 грн/місяць

-20%

при оплаті за начальний рік

760 грн/місяць

-15%

приведи друга. Разом цікавіше

800 грн на місяць

-10%

за другу дитину в сім’ї

850 грн/місяць

Не знаєте чи сподобається навчання Вашій дитині?

Реєструйтесь на безкоштовний урок або телефонуйте

+38 097 144 00 11, +38 044 334 30 14

МОЖЛИВО ВАС ТАКОЖ ЗАЦІКАВИТЬ

веб

РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТІВ ТА ДИЗАЙН

від 12 років

Вивчення HTML, CSS, JavaScript та веб-дизайну (Adobe Photoshop, Illustrator)

гейм

ПРОГРАМУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ ІГОР

від 10 років

Вивчення програмування за допомогою професійних платформ та публікація в Google Play Market

блогинг

ЮНИЙ ВІДЕОБЛОГЕР

від 10 років

Написання сценаріїв, акторська майстерність, відеозйомка та монтаж, реєстрація та просування YouTube каналу

робо

РОБОТОТЕХНІКА ТА ПРОГРАМУВАННЯ

від 10 років

Робототехніка на базі Arduino, Програмування на С++ та створення Роботів, “Розумного будинку”, 3D-моделювання та друк

Вже пройшли пробний урок та визначилися з напрамком?

Записуйтесь на навчання!